Reklama
aplikuj.pl

T-Mobile Korzyści dla Domu. Jak płacić mniej za więcej?

Akcja partnerska

„Korzyści dla domu” od T-Mobile to nowy program łączenia usług , skierowany do osób, które mają lub planują mieć więcej niż jedną ofertę w sieci. Co nam to da? Oczywiście tytułowe korzyści, nie tylko finansowe.

„Korzyści dla domu” – zobacz video

Jeśli zamiast czytać wolisz obejrzeć i posłuchać, czy są Korzyści dla domu, zapraszamy do naszego materiału video.

„ Korzyści dla domu” to oferta konwergentna. Czyli jaka i co nam to daje?

Konwergencję możemy śmiało określić jako jeden z trendów na rynku telekomunikacyjnym, który utrzymuje się niezmiennie od kilku lat. Chodzi tutaj o to, aby posiadać jak najwięcej różnych usług w ofercie tego samego operatora. Jak np. telefon, telewizję i internet.

Takie rozwiązanie to przede wszystkim wygoda. Powie Wam to każdy, kto wcześniej korzystał z usług różnych operatorów. Wyobraźmy sobie sytuację, w której mamy dwa telefony komórkowe u różnych operatorów, internet u trzeciego, a telewizję u czwartego. Każdą niejasność faktury lub problemy z działaniem usług musimy kierować do różnych firm. Dostajemy w sumie cztery faktury, często z różnymi terminami płatności, a ewentualne przedłużenie umowy również musimy załatwiać w czterech firmach.

Zamieniając to wszystko na ofertę konwergentną w ramach „Korzyści dla domu”, realizujemy wszystko podczas jednej rozmowy, z jednym konsultantem. Telefonicznie, czy też w salonie. Bez względu na to, czy będą to nowe umowy z nowymi numerami, czy przeniesienie istniejących usług. Oprócz tego, że załatwimy to dosłownie za jednym zamachem, będziemy dostawać jedną fakturę za wszystkie usługi. A jeśli umowy na wszystkie z nich podpiszemy w tym samym czasie i na taki sam okres (choć nie jest to konieczne), kwestie przedłużenia zobowiązań będziemy mogli również zrealizować w tym samym czasie, również podczas jednej rozmowy.

A decydując się na połączenie różnych usług w T-Mobile, możemy też liczyć na korzyści finansowe.

Płać mniej za więcej – tak działają „Korzyści dla domu” od T-Mobile

W ramach „Korzyści dla domu” dostajemy rabaty za każdą dodatkową usługę w T-Mobile. Zasady są proste i wyglądają następująco:

Jedyną gwiazdką w ofercie jest fakt, że w przypadku usług mobilnych rabat nie dotyczy najtańszej dostępnej taryfy XS:

Niektórzy powiedzą – to już było. Z założenia tak, ale bez tak przejrzystych zasad. Jeśli mamy już usługę w T-Mobile, dokupujemy kolejną i zyskujemy rabat.

Rabaty w ramach „Korzyści dla domu” nie są uzależnione od terminowych płatności. Jeśli zdarzy nam się z różnych powodów spóźnić opłaceniem faktury, nie musimy obawiać się, że na kolejnej rabaty nie zostaną naliczone. Mała rzecz, ale z doświadczenia wiem, że potrafi być bardzo irytująca. Szczególnie kiedy faktura nagle rośnie nam o 50 zł.

Do tego, jeśli zrezygnujemy z jednej z posiadanych usług, utracimy rabat związany tylko z nią. Na pozostałych numerach rabaty pozostaną niezmienione.

Ile można zaoszczędzić w ramach korzyści dla domu?

W tym przypadku to łatwa matematyka. Weźmy kilka prostych przykładów. Dwuosobowa rodzina posiadająca dwa telefony komórkowej, telewizję i internet światłowodowy zaoszczędzi w ramach „Korzyści dla domu” 50 zł miesięcznie.

Jeśli mamy większą rodzinę i/lub większe potrzeby, zaoszczędzimy więcej. Przy zestawie składającym się z czterech numerów komórkowych, Światłowodu, Internetu LTE i telewizji, kwota rabatu wzrasta aż do 105 zł miesięcznie.

Korzyści dla Domu to nie tylko rabat za łączenie usług

„Korzyści dla domu” to właściwie zbiór promocji. Nie chodzi w niej tylko o tańsze usługi. Obecnie są dostępne jeszcze dwie dodatkowe promocje.

Pierwsza z nich to rabat na internet światłowodowy. W przypadku każdej umowy podpisanej na światłowód do końca 2021 roku, pierwsze pół roku korzystania z usługi jest całkowicie darmowe.

Druga promocja to rabaty na urządzenia. Składa się z dwóch części. W pierwszej rabat otrzymujemy w różnej kwocie, w zależności od wybranej oferty:

– do 100 zł rabatu w ofercie M,
– do 200 zł rabatu w ofercie L,
– do 200 zł rabatu w ofercie M+,
– do 600 zł rabatu w ofercie L+,
– do 900 zł rabatu w ofercie XL+.

W drugiej mamy dodatkowy rabat 100 zł, który otrzymujemy za podpisanie drugiej umowy z telefonem tego samego dnia. Czyli w najkorzystniejszym układzie kwota rabatu może sięgnąć aż 1 000 zł.

Łatwiej i korzystniej jest łączyć usługi u jednego operatora

Czy może być coś lepszego od połączenia wygody i oszczędności? Obie te rzeczy możemy mieć w ramach „Korzyści dla domu”. Oferta jest zdecydowanie bardzo korzystna, ale też przede wszystkim bardzo prosta. Z jasnymi, przejrzystymi i uczciwymi zasadami. Wydaje mi się, że to często jest równie ważne, co same korzyści płynące z otrzymanych rabatów.

Materiał powstał we współpracy z T-Mobile