Reklama

Kraina Lodu 2 obejrzymy online legalnie i po polsku

Z powodu pandemii koronawirusa Disney zdecydował się wypuścić Krainę Lodu 2 na Disney + o wiele szybciej. Jednak z dostępnością w innych krajach było różnie. Na szczęście kontynuację przygód Elsy możemy już zobaczyć legalnie i z polskim dubbingiem.

CZYTAJ TEŻ: 2. sezon The Boys – Ojczyznosław i Billy Butcher na nowych zdjęciach

Kraina Lodu 2 to kontynuacja hitu z 2013 roku. Pierwsza część zarobiła w box office przeszło 1,28 mld dolarów, zaś druga część ten wynik pobiła (1,446 mld dolarów). Sequel o przygodach Elsy i Anny debiutował w kinach w listopadzie zeszłego roku, a od niedawna można było obejrzeć go na Disney +. Niestety doskonale wiemy, jak z dostępnością platformy w naszym kraju. Jeśli mamy kogoś, kto w Holandii, Niemczech lub Wielkiej Brytanii ma konto i nam użyczy możemy film obejrzeć. Ale… Bez polskiej wersji językowej, więc dzieciom raczej go nie puścimy. Kraina Lodu 2 dostępna jest jeszcze na iTunes i Amazonie, ale podobnie – po angielsku.

Na szczęście już pojawiła się legalna możliwość obejrzenia animacji. Na platformie VOD Rakuten można kupić lub wypożyczyć Krainę Lodu 2, choć cena jest dosyć wysoka. Obie opcje kosztują bowiem 49,99 zł. To dosyć sporo, jak za wypożyczenie. Już opcja kupna o wiele bardziej się opłaca, zwłaszcza dla osób, których dzieci są entuzjastami tej bajki i katują ją w nieskończoność.

Przypomnijmy oficjalny opis fabuły drugiej części Krainy Lodu.

Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? W oscarowej Krainie lodu Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News