WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kreator gier Dreams pozwoli nam stworzyć Avengersów

Kreator gier Dreams to potężne narzędzie. Najnowsze dzieło jednego z graczy prezentuje dokładnie odtworzoną scenę z superbohaterami.

Dreams to tytuł, który jeszcze oficjalnie nie zadebiutował. Produkcja ta dostępna jest w formie wczesnego dostępu na PlayStation 4 i ma umożliwiać nam tworzenie własnych gier. Narzędzie podobno sprawdza się doskonale i kreatywni gracze mogą stworzyć w nim cuda. Jedna z ostatnich produkcji robi spore wrażenie.

Czytaj też: Polskie Chernobylite w 4K – jak tytuł sprawuje się w takiej jakości?

Jeden z „graczy” Dreams odtworzył w produkcji scenę walki Kapitana Ameryki i Iron Mana z filmu Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. Możecie zobaczyć ją poniżej.

Tamir Williams przyznaje, że zanimowanie całej sekwencji zajęło mu dwanaście godzin. Efekt naprawdę robi wrażanie. W produkcji tej walki pomogli mu inny gracze, którzy zadbali o poprawny wygląd tarczy czy gór w tle. Pokazuje to jak kooperacja kilku osób w tym narzędziu umożliwia przygotowanie naprawdę porządnie wyglądających scen.

Dreams jeszcze powstaje, ale możemy już sobie wyobrażać jak gracze stworzą własne gry oparte o bohaterów Marvela czy DC. Oczywiście pewnie będzie trzeba trochę zmienić ich wygląd, aby nie było żadnych problemów prawnych, ale i tak mogą to być miłe produkcje do zagrania w przerwie od większych gier. Pytanie tylko – kiedy Dreams zadebiutuje? Wciąż nie znamy oficjalnej daty premiery, a kolejna konsola jest coraz bliżej. Czyżby twórcy celowali tak naprawdę w PlayStation 5?

Czytaj też: Ten mod do Fallout 4 sprawi, że gra stanie się anime

Źródło: kotaku.com