Reklama
aplikuj.pl

Kroniki Myrtany będą jeszcze lepsze! Masa nowej zawartości

kroniki myrtany

Co robisz, gdy Twój mod zostaje wybrany najlepszym modem od lat? Autorzy moda Kroniki Myrtany postanowili podkręcić jakość jeszcze bardziej!

Kroniki Myrtany ulepszane

Autorzy modyfikacji Kroniki Myrtany postanowili, że po zdobyciu tylu nagród nie ma co się ograniczać i warto zaszaleć. Co postanowiono? Mod Kroniki Myrtany otrzyma edycję Moda Dekady.

Czytaj też: Crusader Kings III Tours & Tournaments uczyni grę jeszcze większą

Niezmiernie cieszy nas wielka fala zainteresowania, którą wykazaliście się po opublikowaniu naszego materiału na 1 Kwietnia. Uznaliśmy, że nie ma sensu trzymać Was dłużej w niepewności i…

Teraz oficjalnie możemy potwierdzić – cała zawartość, którą zobaczyliście na filmie, trafi oficjalnie do Kronik w Mod of the Decade Edition (nazywanej przez nas do tej pory roboczo wersją 2.0), czyli darmowej aktualizacji Kronik Myrtany.

Podobno prace nad nową wersją moda stabilnie posuwają się do przodu, ale wciąż twórcy nie chcą podawać oficjalnej daty premiery, zanim nie będą w 100% pewni, że mogą jej dotrzymać.

Na dziś wiadomo, że aktualizacja moda spowoduje niekompatybilność plików zapisu. Aby cieszyć się z nowej zawartości będzie trzeba zatem rozpocząć przygodę w modzie od początku. Pojawi się jednak opcja pominięcia aktualizacji, więc jeśli komuś nie zależy na nowej zawartości – będzie mógł kontynuować zabawę.