WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Krzysztof Piątek reklamuje Play HomeBox

7 czerwca Krzysztof Piątek rozpoczął kampanię reklamową Play HomeBox. Wraz z jej startem dostępna jest wyjątkowa promocja – drugi smartfon za 500 zł mniej.

Operator powiększa liczbę GB w każdym planie taryfowym dla klientów indywidualnych. HomeBox to nowy wariant, który powinien podbić serca klientów. Jest to Internet w telefonie (35GB pełnej prędkości) i dodatkowa karta SIM z Internetem (150GB pełnej prędkości) do wykorzystania na dowolnym urządzeniu mobilnym. Jean Marc Harion prezes PLAY, komentuje:

Zmienia się sposób korzystania z urządzeń mobilnych, stale rośnie zapotrzebowanie na szybki Internet wysokiej jakości i użytkownicy wykorzystują coraz więcej danych. PLAY wprost odpowiada na te ewoluujące preferencje konsumentów pod kątem sieciowym oraz ofertowym. Już od wielu miesięcy PLAY jest numerem 1 w rankingu speedtest.pl, zapewniając swoim użytkownikom średnią prędkość Internetu mobilnego we własnej sieci na poziomie 24,37 Mb/s w kwietniu. A teraz, chcąc zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenie naszej sieci wprowadzamy większe pakiety danych. Stąd też zupełnie nowa oferta PLAY HOMEBOX – superszybki Internet w telefonie dla każdego i dodatkowa karta SIM z Internetem do domu, do tabletu lub innych urządzeń wedle indywidualnych potrzeb.

Play HomeBox, piątek play, piątek Play HomeBox, krzysztof piątek Play HomeBox, krzysztof piątek Play, oferta Play HomeBox, internet Play HomeBox

Krzysztofa Piątka możecie zobaczyć na wielu plakatach reklamujących HomeBox – we Wrocławiu widziałem już ich kilka. Dajcie znać w komentarzach czy nowa oferta operatora jest według Was interesująca.

Czytaj też: Nazwa HongMeng OS dla większej ilości krajów

Źródło: Materiały prasowe