Reklama

Powstaje książka kucharska inspirowana Falloutem

Fallout, potrawy, kuchnia, książka kucharska, The Vault Dweller's Official Cookbook, Vault,

Przepis na Nuka Colę, zmutowanego szczura w sosie własnym, czy może befsztyki ze szpona śmierci? Tę listę potraw może i wymyśliłem, ale kto wie? Może znajdą się w najnowszej książce kucharskiej inspirowanej uniwersum Fallouta?

The Vault Dweller’s Official Cookbook została wymyślona i napisana przez Victorię Rosenthal, z twórczością której możecie zapoznać się na jej blogu – Pixelated Provisions. Jednak to nie jedyne miejsce, w którym zasłynęła. Wystarczy przypomnieć sobie poprzednią książkę, zawierającą potrawy z World of Warcraft, która swojego czasu wywołała niemałe zamieszanie. Oczywiście same przepisy nie będą wymagać od Was podróży na postapokaliptyczne pustkowia, ale będą czerpać garściami raczej z czasów (przed XX wiekiem). Wszystko dlatego, że to właśnie wtedy rozwój świata w uniwersum zatrzymał się przez Wielką Wojnę.

Nic więc dziwnego, że na okładce znajdziemy tradycyjny deser (którego nazwa wypadła mi z głowy), soczystego kurczaka, Nuka Colę, Nuka Colę Quantum i jakąś potrawkę z kukurydzy. Klimat dosłownie wylewa się z ekranu i mam nadzieję, że wyleje się również na Wasze talerze tuż po oficjalnej premierze. The Vault Dweller’s Official Cookbook zadebiutuje 23 października i będzie wręcz idealnym prezentem dla fana serii. Całe 78 przepisów już czeka i zawiera zarówno proste, jak i skomplikowane potrawy. Zupy, potrawki, przekąski, desery, jak i główne dania oraz napoje. Książkę zakupicie na Amazonie za nieco ponad 100 zł.

https://whatnext.pl/fallout-76-ze-zrewolucjonizowanym-s-p-e-c-i-a-l/

Źródło: PCGamer
Zdjęcia: Amazon