Reklama
aplikuj.pl

Kultowy zwiastun Dead Space doczekał się nowej wersji

dead space

EA Motive nie pozwala zapomnieć o Dead Space. Deweloperzy gry przygotowali nowy zwiastun tej produkcji, odnawiając klasyczny materiał promocyjny gry sprzed lat.

Twinkle Twinkle Little Star z Dead Space

Jakoś w 2008 roku zwiastun Dead Space zupełnie nie zapadł mi w pamięć. Być może wtedy byłem zbyt przerażony żeby ogrywać tego typu produkcje i dopiero dziś co najwyżej są w stanie przestraszyć mnie ich wersje VR, ale gdy po latach trafiłem na klasyczny materiał promujący Dead Space – byłem zachwycony.

Czytaj też: Scars Above to kolejna premiera, która nie wiadomo po co powstała

Jeśli nie pamiętacie mrocznego Twinkle Twinkle Little Star z pierwszego zwiastuna Dead Space 2008 to rzućcie okiem teraz (a przy okazji pamiętajcie, aby dać potem też szansę utworowi Aunt Rhody w wersji z Resident Evil 7!).

Genialne w swej prostocie, a przerażające tak, że aż chce się grać! Autorzy nowej wersji gry z EA Motive postanowili teraz odtworzyć i ten materiał wideo. Remake zwiastuna wyszedł idealnie i nawet dzisiaj mógłby być najważniejszym materiałem, który promowałby produkcję. Sprawdźcie, przy okazji, jak zmieniła się gra!

Na dziś Dead Space 2 Remake oficjalnie jest zapowiedziany, ale wiele mniejszych informajci wskazuje na to, że produkcja rzeczywiście powstaje. Obyśmy kiedyś doszli do nowego Dead Space 4!