Reklama
aplikuj.pl

Lamborghini nie bez powodu nagrało ścigające się SUVy Urus

Trudno wyobrazić sobie lepsze pokazy nowych kolorów samochodu, niż te, sprowadzające się do materiałów wypełnionych akcją.

W czerwcu Lamborghini ogłosiło, że Urus na 2021 rok modelowy otrzyma nowe opcję lakieru, będące częścią pakietu Pearl Capsule. Ten sprowadza się do wyboru żółtego (Giallo Inti), pomarańczowego (Arancio Borealis) i zielonego (Verde Mantis) koloru, na które składają się cztery warstwy błyszczącej, perłowej farby. Warto podkreślić, że te kolory można kupić sobie poza pakietem Pearl Capsule.

Nowe kolorystyczne wydania, to tylko i wyłącznie wygląd Lamborghini Urus 2021, więc nie liczcie na ulepszenia mechaniczne. Poniżej z kolei możecie obejrzeć dwa kolory w akcji na materiale reklamowym, gdzie rywalizacja była zacięta, a na końcu wywołała delikatny uśmiech na twarzy.

Dla niewtajemniczonych – pakiet Pearl Capsule dodaje błyszczące czarne akcenty na dach, spojler, tylny dyfuzor i elementy ozdobne. Daje również Urusowi zestaw 23-calowych felg w kolorze czarnym i akcentami w kolorze nadwozia.

Czytaj też: Czy diament można spalić?

Wewnątrz z kolei swoją melodię gra połączenie czerni z kolorem nadwozia, a szczegóły pokroju sześciokątnego szwu, dodatków włókna węglowego i anodowanych na czarno aluminiowych wykończeń, dopełniają resztę.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News