WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Laptop Elite Dragonfly od HP oświeci Was swoim wyświetlaczem

Ile to już było tematów na temat HDR i ile to już było przypadków, w którym szczycące się tym skrótem wyświetlacze były tak marnej jakości, że efekt HDR był niezauważalny. Na całe szczęście HP nie poszło w tę stronę i w swoim laptopie Elite Dragonfly oferuje dodatek aż 1000-nitowego wyświetlacza. 

Czytaj też: Na nowej G604 Lightspeed Logitecha nie zabraknie Wam przycisków

Laptop, jak to laptop – tym razem HP swój nowy nabytek kieruje głównie do osób, które swoją pracę wykonują w podróży. Stąd też nacisk na wydajność z procesorem Intel Core i7 ósmej generacji, maksymalnie 512 GB pamięci SSD i 16 GB pamięci RAM bez dodatku dedykowanej karty graficznej. Resztę cech dopełniają cztery głośniki, touchpad Microsoft Precision i kamera internetowa HD 720p.

Jednak to wyświetlacz w Elite Dragonfly robi największą robotę swoimi 13,3 calami. Jednak nie zawsze, bo mowa o trzech opcjach – Full HD z matrycą IPS eDP o jasności 400 nitów, 4K z matrycą IPS eDP i 550 nitami oraz tym najważniejszym, czyli również wyświetlaczem w Full HD z matrycą IPS eDP, ale już z 1000 nitami oraz zintegrowanym ekranem prywatności (nakładką solidnie „tnącą” kąty widzenia).

Laptop Elite Dragonfly ma być dostępny od 25 października, a w najprostszej wersji będzie kosztował 1549$.

Czytaj też: Te ogniwa słoneczne sprawdzają się w pomieszczeniach

Źródło: Digital Trends