Lara Croft odwiedzi istną krasnoludzką kuźnię w nowym dodatku

Zwiastun The Forge do Shadow of the Tomb Raider

Lara Croft odwiedzi istną krasnoludzką kuźnię w nowym dodatku
Lara Croft odwiedzi istną krasnoludzką kuźnię w nowym dodatku

Kolejna nowinka z targów X018 skupia się na wydanej kilka tygodni temu grze Shadow of the Tomb Raider. Tamtejsza główna bohaterka, czyli Lara Croft odwiedzi istną krasnoludzką kuźnię w nowym dodatku zatytułowanym The Forge.

Wprawdzie pierwszy z siedmiu dodatków do Shadow of the Tomb Raider poznaliśmy przed tygodniem, ale dopiero teraz twórcy przedstawili nam materiał wideo. W nim najpopularniejsza na growym poletku pani archeolog stanie przed zadaniem odkrycia tajemnicy Kuwaq Yaku, czyli zalanej lawą kuźni upadłych bogów. W czasie podróży pozna więc ich historię w zupełnie nowym grobowcu, który oferuje zarówno zabawę dla pojedynczego gracza oraz tryb kooperacji. Gracze będą również mogli zmierzyć się w wyzwaniach Score Attack i Time Attack. Wyposażenia Lary również nie ominie małe odświeżenie.

Każdy śmiałek, który sprosta wyzwaniu otrzyma możliwość przywdziania wdzianka Brocken, wykorzystania zalet płynących z nowek umiejętności Granadier, a przede wszystkim postrzelania z broni Umbrage 3-80. Wygląda mi ona na solidny karabin szturmowy z wyrzutnią granatników, więc klimat The Forge został naprawdę dobrze nakreślony. Jego premiera odbędzie się już jutro (13 listopada) i jeśli nie posiadacie przepustki sezonowej (29,99$), to zgarniecie ją za 4,99$.

Czytaj też: Tryb kooperacji w Shadow of the Tomb Raider – szczegóły

Źródło: Steam