Reklama
aplikuj.pl

Zobaczyłem latanie w Hogwarts Legacy i opadała mi szczęka

hogwarts legacy

Hogwarts Legacy zapowiada się aż za dobrze. Nie wierzę, że możemy otrzymać tak wspaniały tytuł, który spodoba się nawet graczom nieśledzącym tego uniwersum.

Latanie w Hogwarts Legacy

Harry Potter to dla mnie marka zupełnie obojętna. Ani mnie ziębi, ani grzeje. Gdy jednak patrzę na Hogwarts Legacy to jestem w szoku, jak dobrze się ta produkcja zapowiada! Twórcy pokazali kolejne fragmenty z rozgrywki i nie sposób się nie zakochać w tej grze.

Czytaj też: Nowe gry w PlayStation Plus Extra i Premium to aż trzy odsłony Far Cry

Deweloperzy Hogwarts Legacy wprowadzili niedawno kilka zmian jeśli chodzi o termin wydania gry na dane platformy. Kiedy zatem zagramy? Najpierw do zabawy dołączą posiadacze PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S oraz PC. Tytuł trafi na ich sprzęty już 10 lutego 2023 roku. Osoby, które kupią grę w wersji Deluxe będą mogły jednak zacząć zabawę już 7 lutego.

Inaczej ma się jednak sprawa z PlayStation 4 oraz Xbox One i Nintendo Switch. Wersja PS4 i XOne trafi do graczy 4 kwietnia 2023. Widać, że twórcy potrzebują dodatkowego czasu na optymalizację. Jeszcze później zagrają osoby z Nintendo Switch. Ta wersja gry potrzebuje jeszcze więcej czasu i dostępna będzie dopiero 25 lipca 2023.