Łatka Outriders załatana, bo gracze tak namieszali, że nie ogarniesz

łatka outriders

Nowa łatka Outriders została załatana. Wszystko przez to, że udało się znaleźć sposób na łatwe pozyskiwanie legendarnych przedmiotów.

Demo Outriders cieszy się sporą popularnością. W grze pojawiło się dwa miliony graczy, którzy być może przejdą do pełnej wersji produkcji. W końcu ich bohaterowie pojawią się w pełnej wersji!

Dlatego też szukano sposobu, aby zmaksymalizować pozyskiwanie dobrych przedmiotów w demie, aby być lepszym w pełnej wersji. Odkryto, że podczas jednego z zadań fabularnych, do którego można się szybko przedostać z lobby – dostępne są do otwarcia trzy skrzynie. Można je otworzyć, a następnie wrócić do lobby i jeszcze raz włączyć ten sam etap i otworzyć skrzynie. Powtarzanie tego sprawiało, że w końcu trafiał nam się legendarny przedmiot.

Łatka Outriders miała pomóc

People Can Fly, gdy odkryli praktyki graczy postanowili wyłączyć możliwość wypadania legendarnych przedmiotów ze skrzyń. Tylko zrodziło to nowy problem.

Okazało się przez to, że gracze, którzy pokonali bossa imieniem Gauss nie mogli zdobyć porządnych przedmiotów ze skrzyń.

Potrzebna była zatem poprawka łatki, która tym razem za to sprawiła, że akurat skrzynie po bossie będą zawierały legendarne przedmioty.