WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Layers of Fear 2 – wiemy kiedy polski tytuł zakotwiczy się na Steam

W kwietniu polska ekipa Bloober Team wraz ze swoim wydawcą Gun Media postanowiła ujawnić minimalne wymagania sprzętowe Layers of Fear 2 i choć wtedy myśleliśmy, że brak tych zalecanych zwiastował nieco późniejszą premierę, to najnowsze ogłoszenie zadaje temu wnioskowi kłam. Teraz możemy powiedzieć już oficjalnie, że Layers of Fear 2 zadebiutuje w następnym miesiącu.

Layers of Fear 2 będzie sequelem wcześniejszej odsłony z 2016 roku, który ponownie postawi na te same klimaty. W skrócie – horror w psychodelicznym klimacie z intrygującą historią i brakiem tanich chwytów “straszakowych”. Tym razem trafimy nie do tajemniczej posiadłości, a na statek, który kryje okropną przeszłość za zagubioną załogą.

Tak więc, w Layers of Fear 2 na PC, PlayStation 4 i Xbox One zagramy już za miesiąc, bo oficjalna data premiery została wyznaczona na 28 maja. Wkrótce gra będzie dostępna w przedsprzedaży i dowiedzieliśmy się też, że do zabawy w najwyższej jakości wystarczy 8 GB pamięci RAM, procesor i7-6700K i karta GTX 1070.

Czytaj też: Koniec rozwoju Devil May Cry 5 – szanse na grywalne panie zmalały niemalże do zera

Źródło: Wccftech