WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Lech Okoń dołącza do WhatNext – nietypowe powitanie

Podczas lat pracy w mediach przyszło mi witać i żegnać wielu redaktorów. Tym razem robię coś zupełnie nowego – witam się sam. Cześć, z tej strony Lech Okoń – od dzisiaj Zastępca Redaktora Naczelnego WhatNext.

Coś o mnie

Chociaż bardzo lubię przyrodę i łażenie po górach, to nowe technologie, a szczególnie te mobilne od lat są pierwszym skojarzeniem z osobnikiem o nicku LuiN. Jestem typowym geekiem, który wzrusza się na Avengersach, z pożądaniem patrzy w kierunku nowego drona, przepłaca za gry na przedsprzedaży, znika nagle na pół doby, by wciągnąć serial jednym tchem, a jego biurko to urzeczywistnienie hasła wincyj ekranów!

Biurko LuiNa

Publikuję w sieci od 2006 roku, w tym od 2007 roku zawodowo – w TELEPOLIS.PL. Od trzech lat zarządzam tym serwisem, a jeszcze nie tak dawno współtworzyłem przez dwa lata GamingSociety, również w charakterze redaktora naczelnego. Po drodze były liczne inne współprace, ale nie o nich chciałem…

I co ja robię tu… uuu

Do WhatNext przybyłem przede wszystkim by pomóc Naczelnemu, który chyba sam nie spodziewał się aż tak wielkiego sukcesu witryny i idącego wraz nim natłoku obowiązków. Naszą wspólną ambicją jest stworzenie miejsca w sieci, które dopieści Czytelnika wiedzą i rozrywką z wielu kategorii, bez zbędnego szufladkowania, że o czymś pisać nie wypada.

Formuła WhatNext pozwala wyżyć się autorowi w wielu dziedzinach (co sam zamierzam robić), wciąż jednak to Wy, nasi Czytelnicy, kształtować będziecie treści pojawiające się na stronie. Nie będziemy przynudzać i nie będzie pisania dla samego siebie. Będzie natomiast stałe intrygowanie, by wpaść do nas i… zobaczyć what’s next?