Legend of Zelda: Breath of the Wild na PC oferuje już wiele modów. Ten jest jednak naprawdę ciekawy!

Temat odpalania gier ekskluzywnych na komputerach PC to… temat rzeka. Czy to legalne, czy też nie? Co w sytuacji, gdy już nie możemy kupić konsoli zdolnej odpalić nośnik, który posiadamy? Czy producenci powinni blokować możliwość przechowywania klasycznych gier w powoli powstających muzeach gier wideo?

Czytaj też: Pornograficzna gra VR Amoreon dostępna do pobrania

Co jednak nie uważamy – Nintendo Wii U da się bez problemu emulować na komputerach PC. Oznacza to, że możemy ogrywać grę w fantastycznej jakości oraz wgrywać do niej nową zawartość. Podkręcenie tytułu do 4K i 60 klatek na sekundę to już oklepany temat. Zamienianie wrogów na słynną ciufcię Tomka też już było.

Ale trybu pierwszoosobowego (tak, to „widok z oczu”) to jeszcze nie było. Nowa modyfikacja dostępna jest do pobrania z tego linku i oprócz podmiany widoku oferuje kilka dodatkowych opcji konfiguracji.

Gra powraca do tradycyjnego widoku podczas walki i wspinania się, aby ułatwić rozgrywkę. Możemy jednak wymusić na modzie utrzymywanie stale widoku z pierwszej osoby, więc nic nas nie ogranicza. Autor ponadto przygotował trzy tryby FOV.

W modzie wybierzemy pole widzenia pomiędzy trybami:

  • DefaultFOV – rekomendowane dla większości graczy
  • WiderFOV – widzimy więcej, ale obiekty w oddali są rozpikselowane
  • NarrowerFOV – widzimy mniej, ale grafika jest wtedy jeszcze lepsza

Czytaj też: The Elder Scrolls: Blades zarabia ogromne pieniądze – przyszłość marki w rynku mobilnym?

Źródło: dsogaming.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej