Reklama
aplikuj.pl

Jak bawić się z LEGO, to na całego

lego-elektryczna-corvette-zr1

Klocki LEGO otwierają obecnie całe mnóstwo możliwości, co tyczy się zwłaszcza zestawów typu Technic. Tym razem ktoś zabawił się zestawem Chevroleta Corvette ZR1 (42093).

Ten zestaw w sieci możecie zgarnąć już od 100 złotych i mogę Wam go szczerze polecić, bo zabawy w składaniu tego kawałka motoryzacji jest co nie miara. Zwłaszcza że finalny samochód posiada układ sterowania przednimi kołami, działające tłoki oraz zaprzężony do kół mechanizm.

Ktoś jednak stwierdził, że to za mało i przerobił zestaw na znacznie bardziej zaawansowaną zabawkę, dorzucając do środka znacznie więcej mechanizmów i… silnik elektryczny razem z manualną, czterobiegową skrzynią oraz głośniczkiem odtwarzającym dźwięk V8 z prawdziwego modelu. Nie zabrakło nawet podświetlonych świateł!

Czytaj też: Kuchenka gazowa bez iskrownika. Polacy eliminują cykanie z naszego życia

Powyżej możecie obejrzeć pokaz tej elektrycznej Corvette z LEGO na hamowni… oczywiście również z klocków LEGO. Całość dopełnia oprogramowanie i pełnowymiarowy pedał gazu, a jeśli z angielskim Wam po drodze, po prostu musicie posłuchać, jak „prosty” ten projekt jest dla twórcy powyżej, który szczegółowo opisał elementy tej Corvette z LEGO.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News