WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Lenovo przedstawiło bardzo ciekawy komputer AiO

Wiele osób ceni sobie komputery AiO za swoją funkcjonalność. Zajmują one mniej miejsca oraz potrafią naprawdę znakomicie wyglądać, szczególnie w biurach. Lenovo przedstawiło właśnie IdeaCentre AIO 730S, który powinien przypodobać się wielu osobom.

Nowy komputer ma grubość zaledwie 7 mm, a jego konstrukcja opiera się na wytrzymałej stali. Całość ma świetny design, co powinno idealnie wpasować się, w szczególności, do miejsc pracy. Komputer został wyposażony w 23,8-calowy ekran LED Full HD. Jest on niemal bezramkowy, co daje niesamowity efekt końcowy. W sprzedaży będzie także wersja z 10-punktowym ekranem dotykowym. W środku AiO znajduje się procesor Intel Core i7 8. generacji i opcjonalna pamięć Intel Optane 16 GB. Także komputer będzie dostępny w wersji z dyskiem SSD do 256 GB oraz pamięcią RAM do 16 GB. Odnośnie grafiki to w IdeaCentre AIO 730S znajdziecie AMD Radeon 530, który zapewnia lepszą wydajność od zintegrowanych rozwiązań.

IdeaCentre AIO 730S są już dostępne w sprzedaży w cenie od 3499 zł. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, to możecie poszukać odpowiednich ofert w sklepach stacjonarnych czy internetowych, np. w Komputroniku czy X-Komie.

Źródło: Materiały prasowe