Reklama
aplikuj.pl

Kup komputer Lenovo ThinkBook i wygraj motocykl Ducati Monster. Brzmi uczciwie!

Nagrody tygodnia o wartości 1000 zł każda, a w finale motocykl Ducati Monster – te interesujące nagrody czekają na osoby, które zdecydują się kupić komputer z serii Lenovo ThinkBook i wezmą udział w konkursie ThinkBook! ThinkDucati!

Konkurs Lenovo i Ducati – jak to działa?

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 30 sierpnia kupić dowolny komputer Lenovo z serii ThinkBook. A jest w czym wybierać. Od 14-calowego wydajnego i bezpiecznego ThinkBooka 14 G2, przez ekwilibrystycznego ThinkBooka 14s Yoga, wyposażonego w grafikę Nvidia GeForce RTX ThinkBooka 16p G2, po posiadającego dwa ekrany niezwykłego ThinkBooka Plus G2. Choć modele z serii ThinkBook różnią się pod względem wyposażenia, to łączą je kompaktowe oraz wzorowo wykonane obudowy. Wszystkie modele, wraz z długą listą sklepów objętych promocją, znajdują się pod tym adresem.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie ducati-monster-lenovo3.jpg

Zasady konkursu są proste. Po zakupie swojego ThinkBooka należy go zarejestrować. W tym celu wycinamy z pudełka kod kreskowy i numer seryjny, robimy im zdjęcie, wysyłamy je przez formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem. W formularzu musimy również odpowiedzieć na dwa proste pytania oraz załączyć zdjęcie najlepiej wyrażające to, jak lubimy używać swojego ThinkBooka. Oczywiście nasza kreatywność zwiększa szanse na wygraną. Mamy na to 14 dni od momentu zakupu laptopa.

W kolejnym kroku pozostaje nam już tylko… czekać – na potwierdzenie rejestracji oraz (oby!) nagrody. Do wygrania są jedne z 30 nagród tygodniao wartości 1000 zł oraz nagroda główna – motocykl Ducati Monster.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie ducati-monster-lenovo1.jpg