Lenovo Yoga S940 definiuje elegancję

Lenovo Yoga S904

Lenovo Yoga S940 to nie komputer, to Twój nowy styl pracy i nowa jakość rozrywki. 15 godzin na baterii, ten ekran, ten wygląd… Wow.

Gdy nie stać Cię na półśrodki

Przeglądając oferty sklepów z elektroniką można oszaleć od natłoku… plastiku. Błyszczących zabawek rysujących się od samego patrzenia, krzykliwych kolorów i co tutaj dużo mówić – tandety. Lenovo Yoga S940 oddziela się od tego wszystkiego bardzo grubą kreską.

Lenovo Yoga S940

Tutaj nie było miejsca na przypadek i materiały niskiej jakości. Króluje symetria i poddane precyzyjnej obróbce aluminium. Najwyższej jakości metal poddany został procesowi piaskowania, dla osiągnięcia matowej faktury w kolorze żelazoszarym, z efektownymi akcentami w postaci eleganckich grawerowań. Surowości tej nie należy jednak mylić z brakiem komfortu.

Wystarczy otworzyć urządzenie, by naszym oczom ukazał się spektakularny ekran (do wyboru 4K lub FullHD, przekątna 13,9 cala), który po same brzegi wypełnia dostępną powierzchnię dzięki technologii Contour Display. Nie kończy się przy tym na bokach ostrymi krawędziami, lecz szkło czołowe jest zadziornie zagięte, co dodatkowo potęguje wrażenie braku ramek.

Intrygujący minimalizm Lenovo Yoga S940 został nagrodzony odznaczeniem iF Design Award 2019.

Lekkość i długi czas pracy

Nie jest sztuką zrobić bardzo ciężki komputer o długim czasie pracy, jak i bardzo lekki działający na akumulatorze 2 godziny. Lenovo Yoga S940 w unikalny sposób łączy te dwa aspekty – przy masie zaledwie 1,2 kg producent zaoferował do 15 godzin nieprzerwanej pracy na baterii.

Yoga S940 to doskonały kompan do pracy w terenie, niezrównany, gdy często przemieszczamy się w ciągu dnia. Niewątpliwym atutem urządzenia jest też jego niska grubość, wynosząca zaledwie 12,2 mm. To bardzo ważne, gdy na służbowy lot zabieramy jedynie bagaż podręczny.

Reaguje na Twoje potrzeby

Yoga S940 nie leży bezczynnie czekając na Ciebie. Cały czas czuwa, czy czegoś od niego nie potrzebujesz. Już otworzenie komputera wywołuje automatyczne, inteligentne skanowanie twarzy zsynchronizowane z Windows Hello. Wystarczy spojrzeć i komputer zostaje odblokowany za pomocą czułej kamery podczerwieni. Odchodzisz od komputera? Nie musisz go blokować, ekran sam się wyłączy, a komputer zapisze dane i poczeka aż wrócisz.

Lenovo Yoga S940

Gdy zaś podłączysz do Yoga S940 zewnętrzny ekran, wykorzystując jedno z dwóch złączy Thunderbolt, inteligenta kamera może podążać za Twoim wzrokiem i przenosić okna na ekran, na którym aktualnie pracujesz. Jeszcze nigdy moduł precyzyjnego rozpoznawania twarzy nie był równie użyteczny.

Często rozmawiasz przez Skype’a? Pewnie nie zawsze jest czas na uporządkowanie otoczenia przed rozmową wideo? Yoga S940 zrobi to za Ciebie. Ostra będzie tylko Twoja sylwetka, a wszystko za Tobą zostanie efektownie rozmyte.

Lenovo Yoga S940 - Skype

Lenovo Yoga S940 to bogate wnętrze

Jeśli myślałeś, że te nawet 15 godzin pracy na baterii wiąże się ze słabymi procesorami, to jesteś w błędzie. Do Twojej dyspozycji są wydajne procesory, z Intel Core i7-8565U włącznie, do 16 GB pamięci RAM i wydajny dysk PCIe SSD o pojemności nawet 1 TB.

Dodajmy do tego 2 gniazda USB-C Thunderbolt, jedno gniazdo USB-C 3.1, klasyczne gniazdo słuchawek i mikrofonu, wydajne Wi-Fi 802.11 ac (2×2) i Bluetooth 4.0, a problemy z łącznością staną się przeszłością.

Lenovo Yoga S940 - smukłość

Rozrywka na najwyższym poziomie

Zastosowany w urządzeniu ekran to gwarant pięknych kolorów i niesamowitej dynamiki za sprawą obsługi technologii HDR. Standardowe proporcje 16:9 wypełnić może panel IPS LCD o rozdzielczości FullHD (z Dolby Vison HDR) czy nawet pełne UHD w standardzie HDR VESA400. Dokładnie tak, jakość 4K możesz mieć teraz zawsze ze sobą.

Lenovo Yoga S940 - Dolby Vision

W końcu Yoga S940 to sprzęt nie tylko do wydajnej pracy, ale i do pełnej wrażeń rozrywki. Pomimo kompaktowych gabarytów, producent zmieścił tutaj przekątną aż 14 cali, technologię Dolby Vision i ten dźwięk…

Tutaj też nie było kompromisów. Skierowane do przodu głośniki Dolby Atmos Speaker System przeniosą Cię prosto do akcji ulubionego serialu czy gry. Jeśli zaś nie chcesz przeszkadzać osobom wokół, podłącz wygodnie słuchawki Bluetooth i zanurz się w relaks z Lenovo Yoga S940.

Zasługujesz na traktowanie Premium

Lenovo Yoga S940 objęty jest programem Lenovo Premium Care. Wystarczy zarejestrować komputer w programie w ciągu 30 dni od zakupu, aby uzyskać pakiet usług serwisowych Premium (obowiązują do 31 grudnia 2019 roku). Producent gwarantuje naprawę sprzętu w ciągu 5 dni roboczych od momentu odebrania go przez kuriera (system door-to-door).

W razie gdyby Twój komputer nie został naprawiony w terminie 5 dni roboczych, otrzymasz zwrot wartości zakupu oraz naprawiony sprzęt. Dokładnie tak – dostaniesz zarówno sprawny komputer, jak i zwrot gotówki. Brzmi uczciwie, prawda?

Lenovo Yoga S940 - Premium Care

Artykuł powstał we współpracy z firmą Lenovo Polska.