Reklama

Lexus NX 2022 na zdjęciach, których mieliśmy nie widzieć

Lexus NX 2022 na zdjęciach,Lexus NX 2022

Do sieci trafiły przypadkowo materiały, których nie powinniśmy oglądać. Dziś możemy podejrzeć model Lexus NX 2022 na zdjęciach na długo przed jego premierą jeszcze w tym roku.

Lexus NX 2022 na zdjęciach

Na Reddicie ktoś podrzucił usunięte już nagranie, które przedstawiało Lexusa NX 2022 w jego pełnej krasie. Mowa o modelu, który dopiero co ma zadebiutować i którego do tej pory widzieliśmy tylko pod ciężkim kamuflażem, więc poniższe materiały są niczym miód na serce wszystkich, który śledzą poczynania Lexusa na rynku.

Najpewniej zdjęcie przedstawia Lexusa NX 200 2022, a więc wariant podstawowy, ale nagranie było dosyć dziwne pod kątem samego nazewnictwa, więc sugeruję zwracać uwagę tylko na sam wygląd tego modelu.

Jak widać, z zewnątrz Lexus NX 2022 nie odejdzie daleko od obecnych modeli, ale za to zintegrował światła do jazdy dziennej z głównymi reflektorami. Na tyle znalazł się z kolei pasek świetlny LED, łączący dwa światła, czy para fałszywych końcówek wydechu, które najpewniej towarzyszą równie niesprawnym otworom wentylacyjnym. Jest więc… nieco ostrości tylko na pokaz.

Wewnątrz Lexus NX 2022 zyskuje już znacznie więcej, bo duży ekran dotykowy w desce rozdzielczej, konwencjonalne elementy sterujące dla dwustrefowych ustawień klimatyzacji wraz z pokrętłem dla trybów jazdy. Nie trudno też nie zauważyć, nowe przełączniki, cyfrowy zestaw wskaźników, bezprzewodową ładowarkę, czy bardziej kompaktową dźwignię zmiany biegów.