Reklama
aplikuj.pl

LG K92 5G jest tak straszny, że aż załącza mi się trypofobia

lg k92, 5g

LG K92 5G choćby był najwspanialszym telefonem świata to i tak nie znalazłby się w mojej kieszeni. Wszystko przez te aparaty.

Do sieci wyciekły rendery LG K92 5G. Smartfon ten przygotowywany jest dla sieci Cricket Wireless i jest szansa, że wersja dla innych sieci będzie miała zmieniony wygląd i… oby tak się stało. Bo jak zobaczę ten telefon na półce, to aż mnie zimny pot zaleje.

Czym jest trypofobia?

Trypofobia to najprościej rzecz biorąc – strach przed wieloma otworami znajdującymi się obok siebie. Wystarczy wpisać w Google Grafika takie hasło, aby przekonać się o co chodzi. Nie wszystkich problem dotyczy, ale sam gdy trafiam na tego typu fotografie to czuję jak zaczyna kręcić mi się w głowie. Jest to widok tak przerażający (co samo w sobie jest przecież absurdalne), że sekunda spojrzenia na tego typu obraz i w głowie mam go przez cały dzień.

Czytaj też: Wnieście swoje czytanie na nowy poziom z Googstick

Obiektywy LG K92 5G

Nigdy jednak nie zdarzyło mi się, aby jednak jakiś sprzęt technologiczny wywoływał u mnie trypofobię. Nawet masa otworów w Xbox Series X nie sprawia, że źle się czuję – może to przez zagięcie górnej części obudowy? LG K92 5G jest jednak pierwszym urządzeniem, przy którym czuję się niekomfortowo patrząc na obiektywy. Już z niepokojem zerkałem na projekty nowych smartfonów, gdzie absurdalne liczby obiektywów aż się prosiły o wywołanie nieprzyjemnego uczucia. To jednak ten nadchodzący smartfon spowodował, że po raz pierwszy… niemiło mi się na niego patrzy. Jeszcze nie omdlewam, ale proszę – nie idźcie w tym kierunku dalej.

Tak, dodanie tej grafiki nie było łatwe.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News