WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

LG patentuje smartwatcha z aparatem

Nowy patent został złożony przez LG. Opisuje on inteligentny zegarek, który posiada wbudowany aparat. Może to całkowicie zmienić rynek smartwatchy, o ile zostanie to dobrze zaimplementowane.

LG chce wymyślić dobre rozwiązanie technologiczne, które umożliwi umieszczenie aparatu w smartwatchu i zapewni wiele nowych możliwości jego wykorzystania. Użytkownik ma mieć możliwość wygodnego dopasowania kąta aparatu do własnego ciała bez konieczności obracania nadgarstkiem. Ma to pozwolić na proste wykonywanie zdjęć. Patenty pokazują schematy rozwiązania tego problemu. Może to być regulowana opaska czy aparat z klipsem, pozwalający na jego dowolne rozmieszczenie.

LG, patent LG, smartwatch LG, smartwatch z aparatem, smartwatch z kamerą LG, patent LG, smartwatch LG, smartwatch z aparatem, smartwatch z kamerą

Model ten zapowiada się intrygująco i mamy nadzieję, że LG zdecyduje się na jego zbudowanie. Aparat w smartwatchu może mieć ciekawe zastosowania o ile będzie on praktyczny. A co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?

Czytaj też: PS5 i Xbox Scarlett w 2021 roku – czy to możliwe?

=Źródło: Gsmarena, Letsgodigital