WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Lian-Li ogłasza nową obudowę PC-O11 Air

Lian-Li zaprezentował właśnie swoją najlepszą obudowę pod względem chłodzenia. PC-O11 Air ma podobną konstrukcję do PC-O11, ale została ona zmaksymalizowana pod względem przepływu powietrza.

Obudowa jest w stanie pomieścić do trzech 360 mm chłodnic, co sprawia, że także jest idealnym wyborem do zamontowania chłodzenia cieczą. Pomieści do 12 wentylatorów 120 mm i jeszcze dodatkowo dwa 80 mm. Takie możliwości sprawiają, że chłodzenie w tej obudowie rzeczywiście może być najlepsze na rynku. Jednak w zestawie z obudową dostaniecie tylko dwa takie wentylatory. Warto też zwrócić uwagę na porty. Obudowa posiada port USB 3.1 Type-C oraz SuperSpeed USB 3.0, co zapewnia szybkie przesyłanie danych przez przedni panel. W PC-O11 Air zmieścicie także do sześciu dysków SSD czy trzech HDD 3,5 cala.

Obudowa trafi an rynek także w wersji RGB. W niej znajdziecie trzy wentylatory Bora Lite RGB. Oczywiście podświetleniem będzie można sterować oraz synchronizować go z innymi elementami. Cena za wersję Air wynosi 129 dolarów a za werjsę Air RGB 149$.

Źródło: Materiały prasowe