WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Lian Li prezentuje podświetlane… przewody do zasilacza

To właśnie dla takich wynalazków i nowinek kochamy targi pokroju tegorocznego Computexa. Firma Lian Li zaprezentowała (nie bójmy się użyć tego słowa) rewolucyjne rozwiązanie, które pozwala na jeszcze większe „doledowanie” swojego PCta.

Podświetlane chłodzenie kart graficznych? Przeszłość. Wentylatory RGB na obudowie, chłodnicach, zasilaczach i chłodzeniach? Norma. Mieniące się mnogością barw moduły RGB? Istny przeżytek! Lian Li zaprezentował Strimer, czyli (nie)zwyczajną przedłużkę do 24-pinowego przewodu ATX i 8-pinowego EPS, która pozwala nam nie tylko na przedłużenie kabli, ale również ich wyeksponowanie, dzięki świecącym na cały zakres RGB przezroczystych rurek/oplotów. Nie zabrakło również 10 wbudowanych trybów świecenia, którymi użytkownicy będą w stanie zarządzać za pośrednictwem wbudowanych w większość płyt złączy LED.

Lian Li

Wygląda więc na to, że z roku na rok poziom podświetlenia naszych zestawów będzie wzrastał, a tradycyjnie oplecione przewody w zasilaczach będą przyjmować coraz to bardziej ekstrawaganckie formy. Sam producent, Lian Li twierdzi, że:

Tradycyjne kable zasilaczy są nudne albo wyglądają niechlujnie, co stanowi wyzwanie w postaci ich ładnego uporządkowania. Oplecione kable stały się popularne i pozwoliły na stworzenie czystszych, bardziej stylowych rozwiązań na zarządzanie i prezentowanie kabli, co w połączeniu z odpowiednimi grzebieniami było dobrą opcją… do teraz. Lian Li rewolucjonizuje kwestię zarządzania kablami za pomocą Strimera LED.

Źródło: Wccftech