Reklama

Odkurzacz bezprzewodowy i inna ciekawa elektronika w sklepach Lidl

Lidl przygotował w promocyjnych cenach kolejne ciekawe urządzenia. Dziś do oferty trafił dyfuzor parowy, odkurzacz bezprzewodowy i inna interesująca elektronika.

Elektronika w sklepach Lidl

Od 6 kwietnia w Lidlu będzie można kupić dyfuzor zapachowy ultradźwiękowy. To cichy i energooszczędny sprzęt, który zadba o to, by nasz dom pięknie pachniał. Ma pojemnik 100 ml i przystosowany jest do pomieszczeń o powierzchni do 15 mkw. Kupimy go w cenie 59,99zł.

Czytaj też: Test inteligentnej szczoteczki Oclean X Pro Elite

Świetną propozycją jest również odkurzacz do usuwania roztoczy ze światłem UW 300 W. Jest to sprzęt idealny dla alergików, usuwa bowiem kurz, bakterie i roztocza z łóżek, kanap czy materaców. Sterylizacja następuje za pomocą światła UV, nie trzeba więc korzystać ze środków chemicznych. Cena – 169zł.

Zdecydowanie warto się również zainteresować odkurzaczem bezprzewodowym 2w1 od firmy Grundig.Oprócz zwykłego odkurzacza dostajemy też odkurzacz ręczny, do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. ma zbiornik o pojemności 500 ml, specjalny system filtrów, a bateria pozwala na godzinę pracy bez ładowania. Kupimy go w cenie 399zł.