Reklama
aplikuj.pl

Lidl Polska rozpoczął sprzedaż urządzeń Xiaomi

Teraz podczas zakupów w sklepach sieci Lidl (także przez internet) możecie kupić także urządzenia Xiaomi. Do oferty weszło kilka sprzętów, w tym bardzo popularny smartband Mi Smart Band 5.

Urządzenia Xiaomi w sklepach Lidl

W Lidlu można już od dawna kupić produkty znanych firm, tyczy się to także elektroniki użytkowej. Teraz będzie można nabyć tam też sprzęt Xiaomi. W ofercie na razie nie znajdziemy zbyt wiele urządzeń, ale można się spodziewać, że z czasem pojawią się nowe propozycje.

Na razie kupić można odkurzacz Xiaomi BHR4636GL za 389 złotych, choć tutaj warto sprawdzić ofertę konkurencji, gdyż jest to model Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light, który gdzie indziej zgarnąć można nawet za 359 zł. Od 5 stycznia do sprzedaży trafi też  Xiaomi MI Smart Air Fryer, czyli frytkownica na gorące powietrze. Jej cena będzie wynosiła 379 złotych.

Najciekawszą pozycją jest jednak opaska Mi Smart Band 5, która od razu po premierze okazała się hitem sprzedażowym. Smartband pozwala na monitorowanie codziennej aktywności, ilości pokonywanych kroków, spalonych kalorii, faz snu czy poziomu stresu. Bateria na jednym ładowaniu może wytrzymać nawet 2 tygodnie. opaskę w Lidlu kupimy za 99 zł.