Reklama
aplikuj.pl

W sklepach Lidl znów znajdziemy ciekawą elektronikę. Sprawdźcie jaką

Tym razem w sklepach Lidl możemy znaleźć urządzenia, które pomogą nam monitorować nasz stan zdrowia, ale nie tylko. W ciekawych cenach znajdziemy ciśnieniomierz, pulsoksymetr i szczoteczkę elektryczną.

Jakie nowe urządzenia znajdziemy w sklepach Lidl?

Szukając szczoteczki elektrycznej można zwrócić uwagę szczoteczkę oferowaną przez Lidla. Za 64,90 zł dostaniemy model, którego pełna bateria pozwoli korzystać ze szczoteczki przez nawet 90 minut. W zestawie dostajemy cztery końcówki i dwie osłonki. Co istotne, do szczoteczki dopasujemy też końcówki od innych producentów, więc nie trzeba będzie wyczekiwać, aż w ofercie Lidla się one znajdą.

Dla osób chcących monitorować stan zdrowia przygotowano elektroniczny ciśnieniomierz z wyświetlaczem LED. Cena też jest atrakcyjna, bo zapłacimy za niego 79,90 zł.

Trzecim ciekawym urządzeniem jest pulsoksymetr, który pokaże poziom nasycenia krwi tlenem i zmierzy puls. Jest mały, więc można go nosić nawet w kieszeni. Zapewnia wszystkie podstawowe funkcje, których możemy wymagać od tego typu sprzętu. Kupimy go w cenie 59,90 zł.