Reklama

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – czy film zobaczymy w Polsce?

Na HBO Max trafia sporo nowości i często zastanawiamy się, które z nich trafią też do nas na platformę HBO GO. Podobnie jest w przypadku nadchodzącego filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – data Polskiej premiery

Słynne SnyderCut, która oficjalnie zostało nazwane Zack Snyder’s Justice League lub jak to po u nas piszemy Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera ma w tym roku zadebiutować na HBO Max. Ma być to wersja filmu, którą reżyser stworzył zanim jeszcze musiał odejść ze stanowiska z powodów osobistych. Przez lata dostawaliśmy wiele informacji na temat tego filmu wraz ze zdjęciami, jednak dopiero w marcu będziemy mogli go obejrzeć. Warner zdecydował się na wprowadzenie koniecznych poprawek i wypuszczenie go na swojej nowej platformie HBO Max.

Czytaj też: Raya i ostatni smok – zobaczcie pełny zwiastun nowej animacji Disneya
Czytaj też: Jodie Turner-Smith z główną rolą w prequelu Wiedźmina. Ale jak to… ciemnoskóra elfka?!
Czytaj też: Netflix luty 2021 – pełna lista nowości na platformie

Ale co z resztą świata, gdzie nie ma dostępu do tej platformy? Dziś dowiedzieliśmy się, że 18 marca film wejdzie nie tylko na HBO Max, ale również na europejskie i azjatyckie serwisy HBO, czyli także do naszego HBO GO.

Przypomnijmy jeszcze, że kilka dni temu Warner podjął decyzję, że film zostanie jednak wypuszczony w całości, a nie tak jak wcześniej zapowiadano w czterech godzinnych odcinkach. Oznacza to, że czeka nas czterogodzinny seans i osobiście liczę, że będzie warto poświęcić tej produkcji tyle czasu, bo wersja kinowa była niestety bardzo słaba.