Reklama

Logitech prezentuje zestaw słuchawkowy PRO X z technologią Blue VO!CE

Logitech PRO X, technologia Logitech PRO X, specyfikacja Logitech PRO X, Blue VO!CE, logitech Blue VO!CE, pro x Blue VO!CE

PRO X to pierwszy zestaw słuchawkowy powstały po przejęciu przez Logitecha firmy Blue Microphones. Słuchawki posiadają technologię Blue VO!CE, którą wykorzystują profesjonalnie esportowcy.

Blue VO!CE umożliwia korzystanie z zaawansowanego oprogramowania do gier Logitech G HUB i zapewnia czystą, profesjonalną komunikację głosową. Można dostroić swój głos w oparciu o indywidualne preferencje. Dzięki temu drużyna będzie Was znacznie lepiej słyszała. Hamlinz, TSM Fortnite, mówi:

Byłem zdumiony różnicą dźwięków i tym, że Blue VO! CE sprawił, że mikrofon zestawu słuchawkowego brzmiał tak, jak brzmiał. Zestaw słuchawkowy dla graczy brzmiał jak mikrofon radiowy. To jest wspaniałe!

Czytaj też: Gigabyte prezentuje karty z serii RTX SUPER

Logitech PRO X, technologia Logitech PRO X, specyfikacja Logitech PRO X, Blue VO!CE, logitech Blue VO!CE, pro x Blue VO!CE

John Maier, prezes Blue Microphones, dodaje:

Bez względu na to, czy ćwiczysz, streamujesz, czy rywalizujesz z przyjaciółmi, komunikacja jest podstawą świetnej pracy zespołowej. Dzięki nowym słuchawkom Logitech G Pro z Blue VO! CE możemy pomóc graczom w niezwykle czystej, profesjonalnej komunikacji za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Z Logitech G PRO mogą być pewni, że zawsze brzmią najlepiej.

Warto też zwrócić uwagę na konstrukcję zestawu PRO X. Jest on wykonany z aluminium i stali, która owinięta została skórą premium. Dzięki temu nawet po długiej rozgrywce słuchawki nie powinny Was męczyć. Ujesh Desai, wiceprezes i dyrektor generalny Logitech Gaming, na koniec komentuje:

Projektowanie produktów z profesjonalnymi zawodnikami esportowymi sprawia, że nasz sprzęt ma wszystko, czego potrzebujesz, aby pomóc Ci osiągnąć najlepsze wyniki w grze. W przypadku naszych nowych zestawów słuchawkowych do gier z serii PRO, współpracowaliśmy z graczami z całego świata, którzy razem z nami zaprojektowali zestaw słuchawkowy do gier, który pozwoli Ci słyszeć i brzmieć jak profesjonalista.

Czytaj też: Do sieci wyciekły zdjęcia Galaxy Tab S6

Źródło: Materiały prasowe