Logitech właśnie ogłosił, że zgodził się na przejęcie Astro Gaming. Jest to dosyć ważna sprawa, bowiem Logitech działa od lata na rynku peryferyjnym PC a Astro produkuje jedne z najlepszych słuchawek na rynku.

Połączenie tych dwóch firm może sprawić, że Logitech znacząco poprawi swoją pozycję na rynku. Będzie mógł on rozszerzyć swoje portfolio produktów w szczególności dla gamingu. Firma komentuje:

Astro jest wiodącym graczem w przypadku headsetów typu premium i jest ona preferowaną firmą przez e-sportowców. To idealne uzupełnienie serii Logitech G, która skupia się na rynku dla graczy […].

Firma Astro znana jest w szczególności ze słuchawek A40 i A50, które są najczęściej wybierane przez audiofilów oraz profesjonalnych graczy. Firma niedawno wprowadziła na rynek słuchawki A10, które zostały przeznaczone dla graczy konsolowych i są bardziej dostępne cenowo. Ciekawe, czy teraz nowe produkty będą dalej ukazywały się pod marką Astro czy Logitech wdroży w nie własne nazewnictwo? No i najważniejsze – czy jakość nie ulegnie zmianie?

Źródło: https://www.eteknix.com/

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej