Reklama
aplikuj.pl

Logitech Signature M650 to nowa mysz z rolką SmartWheel, dostępna w dwóch rozmiarach a także w wersji dla leworęcznych

Logitech Signature M650 to nowa mysz z rolką SmartWheel, dostępna w dwóch rozmiarach a także w wersji dla leworęcznych

Firma Logitech zaprezentowała nowy model myszy komputerowej – Signature M650 (oraz M650 dla Biznesu). To wygodna, bezprzewodowa mysz, która na rynek trafia w dwóch rozmiarach oraz w wariancie dla osób leworęcznych, w zależności od naszych potrzeb.

Przyjrzyjmy się bliżej myszce Logitech Signature M650

M650 pozwala na dużą swobodę konfiguracji przycisków, a ponadto wyposażono ją w nowy typ rolki przewijania SmartWheel, a także w technologię SilentToch, która odpowiada za redukcję głośności wciskanych przycisków o 90%. Oznacza to, że praca z nią jest niemalże bezgłośna. Za precyzję przewijania obrazu odpowiada z kolei technologia SmartWheel. Pozwala ona na wygodne przewijanie wiersza po wierszu lub od razu całego dokumentu.

Jak już wspomnieliśmy, Logitech Signature M650 trafia na rynek w dwóch rozmiarach – standardowym dla małych i średnich dłoni oraz L dla większych. Dzięki dwóm rozmiarom i opcji dla leworęcznych wyprofilowanemu kształtowi, miękkiemu materiałowi, na którym spoczywa kciuk i gumowemu uchwytowi bocznemu, konstrukcja myszy Signature M650 pozwala na wygodną pracę przez wiele godzin. Dodatkowo, istnieje możliwość dostosowania funkcji realizowanych przez przyciski boczne korzystając z oprogramowania Logitech Options+. 

Mysz Signature M650, dostępna jest w kolorach białym, grafitowym i różowym, współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Linux, Chrome OS, ipadOS i Android. Zapewnia błyskawiczne połączenie przez Bluetooth Low Energy lub odbiornik Logi Bolt USB. 

Warto też wspomnieć, że przy projektowaniu myszy zadbano też o środowisko i otoczenie społeczne, dotyczy to całego procesu jej powstawania. Firma ma na celu dostarczanie użytkownikom produktów, które mają zapewnić im doskonałe wrażenia i minimalizować negatywny wpływ na środowisko. Dlatego właśnie część plastikowych elementów klawiatury Signature M650 jest wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu (PCR) – 64% w przypadku koloru grafitowego, 26% w przypadku bieli i 26% w przypadku różu.

Cena i dostępność

Myszy Signature M650 będą dostępne w styczniu 2022 roku na stronie Logitech.com oraz u innych partnerów. Przewidywana cena detaliczna myszy Signature M650 i większej Signature M650 L wynosi 179 PLN. Urządzenie Signature M650 for Business również trafią do sprzedaży na całym świecie. 1