Reklama

Lords of the Fallen 2 znów powstaje, ale teraz będzie przepiękne

lords of the fallen 2, ci games

Nowe informacje na temat gry, które nie może wyjść. Może teraz się uda?

CI Games od dawna stara się wydać Lords of the Fallen 2. Produkcja, która oryginalnie tworzona była przy współpracy z Deck 13, które od tamtej pory wydało dwie odsłony The Surge dalej ma problemy.

CI Games już kilka razy podawało, że powstaje nowa firma, która ma zająć się produkcją Lords of the Fallen 2 by za chwilę była ona zamykana. Teraz sytuacja się powtarza. Czego się spodziewać?

Czytaj też: Minecraft na PSVR! Gra w nowej rzeczywistości

Zarząd spółki CI Games S.A. poinformował o oficjalnym otwarciu nowego studia deweloperskiego, zlokalizowanego w Barcelonie i Bukareszcie, o nazwie Hexworks. Zespół Hexworks tworzy obecnie około dwudziestu pięciu doświadczonych deweloperów pochodzących m.in. z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Rumunii, Danii, Ukrainy i USA.

Powstające w nowym studiu projekty będą koncentrować się na grach fabularnych o wysokiej jakości wykonania w kategorii AA+. Pierwszym projektem Hexworks jest „Lords of the Fallen 2”, przeznaczona na konsole następnej generacji oraz PC. Gra będzie osadzona w dojrzałym świecie dark fantasy, z wymagającym systemem rozrywki. Tytuł powstanie na silniku Unreal Engine.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News