Reklama
aplikuj.pl

L’Oreal stworzyło gadżet do farbowania włosów Colorsonic w domowym zaciszu

Chociaż domowa koloryzacja włosów nie jest niczym nowym (sklepowe półki ze stosem farb do włosów nie są w marketach bez powodu), to w procesie możemy nieco nabrudzić i finalnie nie uzyskać odpowiedniego efektu. Dlatego firma L’Oreal stworzyła gadżet do farbowania włosów o nazwie Colorsonic.

L’Oreal chce zrewolucjonizować domową koloryzację włosów ze swoim Colorsonic. Jednak pozornie ten gadżet do farbowania włosów może również trafić do salonów fryzjerskich

Colorsonic swojej pełnoprawnej prezentacji doczeka się podczas targów CES 2022, gdzie zapewne będzie pokazywany w akcji. Jego potencjalna skuteczność jest bowiem podstawą do tego, aby określić, czy tego typu gadżet do farbowania włosów ma w ogóle sens. Wedle producenta Colorsonic potrafi zarówno dobrze wymieszać składniki farby, a następnie równomiernie ją nałożyć z wykorzystaniem podłużnej dyszy. Sugeruje to potencjał na uzyskanie efektu rodem z wizyty w salonie fryzjerskim.

Czytaj też: Ktoś sprawdził Intel Core i5-12400 przed premierą. Wydajność, temperatury i możliwości ujawnione

Co ciekawe, Colorsonic funkcjonuje w swojej formie już od lat, choć ciągle jest ulepszany. Z oficjalnych informacji wynika, że L’Oréal opracował i udoskonalił ten gadżet do farbowania włosów w ciągu pięciu lat z pomocą swoich klientów. Niestety jego kupno będzie wiązało się z wymogiem zamawiania specjalnych wkładów, a nie bazowaniu na zwyczajnych farbach w sklepach. Ceny i dostępność, to obecnie tajemnica.