Love life – nowe zdjęcia i data polskiej premiery. Sprawdźcie!

Love life serial HBO Max, Love life zwiastun, Love life HBO Max, HBO Max premiery, Love life premiera

Platforma HBO Max zadebiutuje w USA już 27 maja i na starcie zaoferuje nam wiele oryginalnych produkcji. Jedną z nich będzie Love life z Anną Kendrick w roli głównej. A kiedy zobaczymy serial w Polsce? Wraz z nowymi zdjęciami poznajemy odpowiedź.

Czytaj też: Trzynaście powodów – bohaterowie na plakatach promujących finałowy sezon

Platforma streamingowa HBO Max od WarnerMedia ruszy 27 maja w Stanach Zjednoczonych a według planów w 2021 roku ma wejść do Ameryki Południowej i Europy. Niedawno HBO Max zaprezentowało zapowiedź treści, które znajdziemy na platformie. Będą to filmy i seriale oryginalne HBO, które teraz możemy oglądać na HBO GO. Do tego dojdą produkcje pochodzące z wytwórni Warner Bros., New Line, DC, CNN, TNT, Cartoon Network i TBS. Nie możemy zapominać o treściach powstających specjalnie dla platformy. Według zapowiedzi jeszcze tym roku ma to być aż 31 tytułów, zaś w przyszłym – 50. Wśród nich znajdzie się właśnie Love life.

W roli głównej zobaczymy Annę Kendrick znaną z Pitch Perfect. Aktorka wcieli się w Darby, a serial skupi się na jej miłosnych przygodach poczynając od drobnych zauroczeń a na poważnym związku kończąc. Love life ma pokazać wpływ znajomości na nasz charakter i postępowanie w dalszym życiu miłosnym.

Serial zadebiutuje wraz z otwarciem platformy czyli 27 maja. W Polsce dystrybucją zajmie się HBO Go, gdzie Love life pojawi się już 3 czerwca. W obsadzie oprócz Anny Kendrick znaleźli się: Zoe ChaoSasha CompèreScoot McNairy i Peter Vack.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News