Reklama

Po prostu patrzcie i podziwiajcie magię z Forspoken

forspoken

Forspoken otrzymało nowe zwiastuny, które tym razem skupiają się na demonstracji parkouru oraz magii w grze. Trzeba przyznać, że autorzy naprawdę doszlifowali te elementy produkcji.

Magia Forspoken

Forspoken miało zadebiutować już dawno temu. Gra jednak została kilkakrotnie opóźniona i zdaje się, że deweloperzy skupili się na poprawieniu płynności tytułu. Produkcja nawet na zwiastunach nie działała w dużej liczbie klatek na sekundę, więc ekipa, która wcześniej stworzyła Final Fantasy XV stara się dopracować ten element. Efekty już widać, bo Forspoken na nowych materiałach wideo działa perfekcyjnie.

Czytaj też: GTA 5 w 16K. PC Master Race otwiera szampana

Najnowsze wideo skupia się na magii występującej w grze. Trzeba przyznać – robi wrażenie.

Zmierz się z wypaczonymi potworami w magicznych starciach i skorzystaj z licznych potężnych zdolności, dostosowanych do różnych stylów gry. Od niezwykle szybkiego i emocjonującego po strategiczny i metodyczny.

Wspinaj się po ścianach, przeskakuj wąwozy, zeskakuj z oszałamiających wysokości i śmigaj po ogromnych przestrzeniach. Wyjątkowe umiejętności Frey pozwalają jej płynnie przemierzać otwarty świat.

Zgaduje, że wkrótce zobaczymy również materiał skupiony na oprawie dźwiękowej Forspoken. Deweloperzy już w przeszłości wspominali o łączącej współczesne elektroniczne bity ze stylem fantasy, ścieżce dźwiękowej, która została skomponowana przez zdobywców nagrody BAFTA, Beara McCreary (God of War i serial telewizyjny The Walking Dead) oraz Garry’ego Shymana (seria BioShock).