WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wyciekło pierwsze wideo z Samsungiem Galaxy S10 Plus

O smartfonie Galaxy S10 od Samsunga mieliśmy okazję pisać dla Was już wiele razy, ale wcześniejsze przecieki i doniesienia mają się nijak do ujawnionego właśnie wideo, które prawdopodobnie przedstawia Galaxy S10 Plus w pełnej krasie.

Film pojawił się na Instagramie @Samsungist, więc nie możemy być pewni, że w grę wchodzi finalny projekt, a nawet akurat ten smartfon Samsunga. Galaxy S10 Plus będzie jednak najdroższym ze swojej rodziny, która ma kusić klientów swoimi fenomenalnymi wyświetlaczami Infinity-O oraz niestandardowym ułożeniem aparatów. To właśnie te przednie aparaty wyglądają jak we wcześniejszych przeciekach, jednakże w połączeniu z zegarem w lewym górnym roku sprawiają wrażenie, że cały ten przeciek może być jedynie zgrabnie zgotowanym fake-newsem, przedstawiającym Oppo Find X ze sfabrykowaną tapetą, do której dorzucono moduły w prawym górnym rogu. Co prawda na filmie widać obiektywy aparatów pod światłem, co może przemawiać za autentycznością filmu.           Wyświetl ten post na Instagramie.                  

Galaxy S10

Post udostępniony przez Samsungist (@samsungist) Gru 21, 2018 o 1:55 PST

Wszystkie trzy smartfony Galaxy S10 mają zadebiutować podczas targów MWC 2019, które odbędą się pod koniec lutego 2019 roku. Jednak do tego czasu możemy już poznać wszystkie szczegóły na ich temat, bo ilość przecieków jest wręcz powalająca. A wy jak myślicie, film przedstawia model S10 czy to fake?

Czytaj też: Samsung Galaxy S10 jest już w produkcji

 Źródło: Instagram