Reklama
aplikuj.pl

Mamy świetną wiadomość dla leniwych – nie trzeba już czyścić pojemnika na kurz w robotach sprzątających

Akcja partnerska

Mamy świetną wiadomość dla leniwych. Od dziś możecie zapomnieć nawet o czyszczeniu pojemnika na kurz w swoich robotach sprzątających. Wszystko dzięki Roidmi EVE Plus.

Roidmi EVE Plus pomoże w codziennych obowiązkach

Nie chcecie prać ubrań? Pralka Wam w tym pomoże. Nie chcecie zmywać naczyń? To nie ma znaczenia, zmywarka sprawi, że zachowacie czyste ręce. Nie chcecie zamiatać i myć podłogi? Tutaj na pomoc przychodzi Wam robot sprzątający. Te wszystkie wynalazki przeznaczone są dla osób, które cenią czas i chcą poprawić sobie jakość życia. Wiele osób narzeka, że pojemnik na kurz odkurzaczy – robotów trzeba często czyścić, a brudne i śmierdzące śmieci przypadkowo mogą podczas tego procesu spaść na ręce, czy ciało. Ohyda. Na szczęście na rynku pojawiła się technologia zbierania kurzu i przerwała tę sytuację. Robot sprzątający wyposażony w nią to Roidmi EVE Plus, który zachwyca swoimi możliwościami.

Ten robot wykorzystuje wentylator o dużej mocy, aby wytworzyć ogromne podciśnienie w zamkniętej rurze, dzięki czemu opróżnia pojemnik na kurz. Dzięki temu leniwe osoby nie będą musiały wykonywać dodatkowej pracy. Gdyby tego było mało, Roidmi EVE Plus, jako robot odkurzający i mopujący, wyróżnia się z tłumu dzięki wszechstronnym wynikom i funkcjom bliższym potrzebom użytkowników.

Oczywiście zabrudzenia nie znikają w magiczny sposób. Wszystko jest związane ze stacją bazową Roidmi EVE Plus, która po jego zadokowaniu natychmiastowo i automatycznie wyssie wszystkie zabrudzenia z pojemnika na kurz, umieszczając je w 3-litrowym worku, który ponoć wystarcza na cały miesiąc. Stacja zbierania kurzu może generować 23 kPa ssania, dzięki czemu szybko opróżni pojemnik na kurz. Całość nie wymaga przy tym ludzkiej obsługi. Jeśli martwi Was to, że w ograniczonej przestrzeni śmieci przechowywane przez miesiąc będą rozmnażać bakterie i generować nieprzyjemny zapach, to sprawę tę rozwiązuje funkcja sterylizacji oraz dezodoryzacji. Proces sterylizacji jest rozpoczynany natychmiast po każdym zebraniu kurzu i trwa 30 minut.

Jakie dodatkowe zalety ma omawiany sprzęt? Stacja zbierania kurzu EVE Plus posiada ekran dotykowy LED, który wyświetla poziom zbierania kurzu, stan sterylizacji, stan ładowania odkurzacza robota itp.. Długie naciśnięcie ekranu LED, można również ręcznie uruchomić zbieranie kurzu jednym przyciskiem. Ponadto sam w sobie robot EVE plus może pochwalić się szalenie wysokim ssaniem rzędu 2700 pa, trzystopniowym trybem mopowania w kształcie litery Y, technologią nawigacji laserowej LDS4.0, ekskluzywnym systemem inteligentnych map Roidmi, żywotnością baterii rzędu 250 min, konfigurowalnym partycją i rozbudowanej aplikacji. Dzięki temu robot stanie się dla Was idealnym pomocnikiem.

Czy cena za robota sprzątającego o takiej wydajności jest duża? Nie! Wszystko to za cenę zadziwiająco niską, bo rzędu 1570 zł. W przyszłości z pewnością wejdzie on w życie większości osób, które szukają świetnego robota sprzątającego o przystępnej cenie.

Materiał powstał we współpracy z firmą MC Mart.