Reklama
aplikuj.pl

Stuningowane Ferrari 812 GTS Stallone od Mansory

Stuningowane Ferrari 812 GTS Stallone, Ferrari 812 GTS Stallone, Mansory Ferrari 812 GTS Stallone

Tym razem firma Mansory zajęła się tuningiem Ferrari 812 GTS, który zaowocował wyjątkowym Ferrari 812 GTS Stallone.

Mansory i jego Ferrari 812 GTS Stallone

Mansory tradycyjnie nie bawił się w żadne półśrodki, do czego przyzwyczaił nas już w swoich sztandarowych projektach. Stąd zupełnie nowy zestaw karoserii do tego włoskiego supersamochodu ze składanym twardym dachem, którego wieńczy masywne tylne skrzydło i całe mnóstwo dodatków aerodynamicznych z większą liczbą otworów wentylacyjnych na czele.

Uderzająco niebieskie wnętrze ma nową skórę prawie wszędzie, co kontrastuje z białymi akcentami. Mansory dodał kilka wykończeń z włókna węglowego i niestandardowy zestaw aluminiowych pedałów, aby jeszcze bardziej oddzielić 812 GTS od jego oryginalnej konfiguracji. Podświetlane listwy progowe dopełniają zmiany od wewnątrz, których nie zabrakło pod maską.

Tam 6,5-litrowy silnik wolnossący V12 zapewnia teraz 820 koni mechanicznych i 740 Nm, czyli zaliczyło wzrost o 31 KM i 22 Nm względem oryginału. Dzięki dodatkowej mocy 812 GTS Stallone osiąga teraz 100 km/h w 2,8 sekundy i maksymalną prędkość 345 km/h i jeszcze lepiej brzmi za sprawą poczwórnego układu wydechowego.