Reklama
aplikuj.pl

Mapy Google – dodawanie brakujących dróg i inne nowości

Google nie przestaje ulepszać swoich Map. Tym razem do aplikacji trafi kilka ciekawych i przydatnych nowości. Sprawdźmy co nowego zaoferują nam Mapy Google.

Mapy Google umożliwią łatwiejsze dodawanie zdjęć i uzupełnianie map o brakujące drogi

W komputerowej wersji Map Google będziemy mogli skuteczniej dodać brakujący odcinek drogi. Do tej pory możliwe było jedynie zgłoszenie braku i dodanie pinezki, w miejscu,w którym powinna się ona znajdować. Nowość przyniesie nam możliwość narysowania brakującego odcinka, choć oczywiście będzie on musiał zostać zweryfikowany i zaakceptowany przez pracowników Google. Jeśli więc liczyliście, że będziecie mogli rysować sobie po Mapie do woli i wprowadzać tym w błąd kierowców, to niestety (albo na szczęście) takiej możliwości nie będzie.

Google rozwinie także sekcję Lokalnych Przewodników, dzięki którym mamy w aplikacji wiele świeżych i dokładnych informacji na temat różnych obiektów i atrakcji. Nowością będzie możliwość dodawania do zdjęć dodatkowego tekstu, więc jeszcze dokładniej będziemy mogli opisać zabytki czy lokale. Poinformujemy więc, o rzeczach, które wydają się nam najbardziej istotne, i o których inni odwiedzający chcieliby wiedzieć.