WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Na Eternals i Czarną Wdowę poczekamy do 2021 roku. Nowe daty premier filmów Marvela

Marvel Studios ogłosiło nowe daty premier swoich nadchodzących kinowych produkcji. 2020 to nie tylko rok pandemii i katastrof, ale również rok bez filmów Marvela.

Choć taka decyzja była spodziewana, to i tak wielu fanów nie dopuszczało do siebie myśli, że rok 2020 będzie rokiem bez filmów Marvela. Najpierw Czarna Wdowa, która miała wejść do kin w maju została anulowana, a potem przesunięta. na listopad, zastępując tym samym w kalendarzu Eternals. Trudno, jakoś to przeżyliśmy. Eternals mieli trafić do kin w lutym przyszłego roku. Niestety najnowsza decyzja studia jest bardziej druzgocąca.

Zmiany w harmonogramie premier w tak dopracowanym uniwersum jakim jest MCU nie obejmują tylko jednego filmu. Jeśli przekładają premierę jednego, kolejne produkcje również muszą dostać nowe daty. Zaskakuje tylko fakt, że Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings trafi do kin jednak przed Eternals.

Oto jak wygląda nowy kalendarz premiera Marvel Studios. Trochę poczekamy na nowe filmy.

  • Czarna Wdowa – 7 maja 2021 rok
  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – 9 lipca 2021 rok
  • Eternals – 5 listopada 2021 rok

Oczywiście, choć decyzja smuci fanów, to należy przyznać, że w obecnej sytuacji to bardzo rozsądne podejście. Nie tylko ze względów finansowych, bo zmiana dat premier pokazuje, że także bezpieczeństwo widzów jest dla nich ważne.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News