Reklama

Marvel ustala nowe daty premier dla Czarnej Wdowy, The Eternals i kolejnych filmów

Marvel premiery 2020, Marvel koronawirus, Czarna Wdowa data premiery, The Eternals data premiery, Doctor Strange 2 data premiery,

Także Marvel postanowił w końcu ustalić nowe daty dla swoich filmów. Sprawdź kiedy do kin wejdzie Czarna Wdowa, The Eternals i kolejne produkcje MCU.

Z powodu pandemii koronawirusa także Marvel jest zmuszony zreorganizować swój filmowy harmonogram. Dotyczy to jednak nie tylko Czarnej Wdowy, ponieważ studio przekłada premiery także z przyszłego roku. Jest to spowodowane także przerwaniem prac na planach zdjęciowych niektórych produkcji. Zamiast dwóch filmów MCU zobaczymy w tym roku tylko Czarną Wdowę.

Solowy film ze Scarlett Johansson w roli głównej z 1 maja został przesunięty na 6 listopada, czyli na datę, którą wcześniej zajmowało The Eternals. A to z kolei sprawiło, że i kolejne produkcje zostały przełożone.

Oto nowy harmonogram premier Marvela:

  • Czarna Wdowa6 listopada 2020 roku
  • The Eternals –  12 lutego 2021 roku
  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings  7 maja 2021 roku,
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness  5 listopada 2021 roku,
  •  Thor: Love and Thunder 28 lutego 2022 roku

CZYTAJ TEŻ: Disney ustala nowe daty premier. Kiedy zobaczymy Mulan i inne filmy?

Mamy nadzieję, że to już koniec zmian w kalendarzu Marvela. Liczymy też, że do premiery Czarnej Wdowy sytuacja z koronawirusem już dawno będzie opanowana i będziemy mogli bezpiecznie pójść do kina.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News