Reklama
aplikuj.pl

Masz konsolę? To dostaniesz Apple TV+ na 3 miesiące za darmo

Apple TV+
fot.producenta

Usługi różnych producentów zawsze są w cenie. Zdarza się jednak, że oferty niektórych producentów/dostawców są mocno przecenione. Nie zawsze tak musi być, ponieważ niektóre koncerny w porozumieniu z innymi oferują naprawdę ciekawe promki. Obecnie każdy posiadacz konsoli Xbox może korzystać z Apple TV+ zupełnie za darmo przez 3 miesiące.

Usługi od Apple chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Uzyskanie jej w promocji jest niezwykle łatwe. Wystarczy posiadać konsolę Microsoft (Xbox). Oferta jest ograniczona czasowo więc każdy zainteresowany skorzystaniem z usługi Apple TV+ ma czas do 7 lipca 2024 roku. Promocja zaoferuje nam dostęp do nieograniczonego korzystania z usługi oraz jej możliwości. Oferta jest naprawdę bogata, ponieważ możemy oglądać filmy lub nasze ulubione kanały sportowe i rozgrywki różnych popularnych drużyn.

Darmowe Apple TV+ na konsolach?

Jest to naprawdę proste. Jak wspomniałem należy posiadać Xboxa, następnie zainstalować aplikację od Apple oraz zalogować się na swoje konto poprzez konsolę. Tam będziemy mogli aktywować 3 miesiące darmowego dostępu do usługi. Ważne, aby w procesie aktywacji uczestniczyła konsola Xbox. Należy pamiętać, że promocja dotyczy nowych i powracających użytkowników, nie ma tu żadnych ograniczeń. To pozytywna wiadomość dla wszystkich. Teraz czas na trochę matematyki. Normalnie opłata za miesięczną subskrybuję wynosi 34,99 zł. Daje nam to oszczędność na poziomie około 105 zł. Nie sądzę, abyśmy obecnie znaleźli lepszą promocję.

fot.playstation.com

Apple co jakiś czas robi różne promocje na swój internetowy serwis VOD. Nie tak dawno (okolice 31.01.2024r) zakończyła się oferta darmowego Apple TV+ za pośrednictwem PlayStation, gdzie również można było uzyskać 3-miesięczny okres subskrypcji. Patrząc na podejście Apple można stwierdzić, że po kolejnej skończonej ofercie pojawi się kolejna. W mojej ocenie jest to kwestia czasu, ale trzeba dokładnie przeglądać strony różnych partnerów firmy Apple. To właśnie tam często możemy dowiedzieć się o promocjach, które pozwolą nam zaoszczędzić naprawdę fajne pieniądze.

Źródło: Xbox