Reklama

mBank wprowadza konto z roczną subskrypcją g2a.com!

mBank wprowadza konto z roczną subskrypcją g2a.com!

mBank podjął współprace z platformą g2a.com, która zaowocowała specjalną promocją na konto osobiste. Zakładając je dostaniemy całkiem interesujące profity.

Konto dla gracza w mBank

Jeśli jesteś i nie masz jeszcze konta w mBanku powinieneś zastanowić się nad jego założeniem. W najnowszej promocji bank oferuje nowym klientom, którzy skończyli już 18 lat, bardzo ciekawą opcję konta osobistego. Decydując się na jego założenie do 30 czerwca 2021 roku można zgarnąć darmową subskrypcję na g2a.com na rok! A to oznacza, że będzie można kupować na platformie gry w obniżonych cenach, a także odbierać jedną darmową grę w miesiącu.

Czytaj też: Pamięci G.Skill Trident Z Royal Elite zachwycają wyglądem

Dodatkowo można również otrzymać 100 zł zwrotu na nasze konto. W tym wypadku warunkiem jest 5 płatności karta w kolejnym miesiącu i wykonanie minimum jednej płatności BLIK (takie same transakcje należy przeprowadzić też w pierwszym miesiącu). Tutaj jednak trzeba się spieszyć, bo z promocji skorzysta tylko 5000 pierwszych osób. Zakładając konto do wyboru dostaniemy też do wyboru dwie karty z gamingowymi grafikami autorstwa łódzkiego artysty Gouda Works.