McLaren 720S od SWAE. Jak poradził sobie nowy tuner?

McLaren 720S od SWAE

Dziś po raz kolejny możemy rzucić okiem na podkręcony model McLarena znany na cały świat. Tym razem to McLaren 720 od SWAE przyciągnął naszą uwagę.

McLaren 720S od SWAE, czyli SWAE 720S Widebody

W rzeczywistości SWAE, to nowy tuner ze stanu Nowy Meksyk, którego pierwszym projektem okazała się przeróbka brytyjskiego hipersamochodu. McLaren 720S od SWAE próbuje dokonać niemożliwego, czyli ulepszenia i tak od podstaw epickiego samochodu, ale najwidoczniej udało mu się to, stawiając na solidne traktowanie włóknem węglowym i podkręcanie silnika.

Nazwa tego stuningowanego modelu brzmi SWAE 720S Widebody, co choć sugeruje znacząco okazalsze rozmiary względem oryginału, to w rzeczywistości sprowadza się do subtelnej ekspansji w myśl rozmiaru, ale nie wyglądu.

Do projektu wykorzystano włókno węglowe Twill, z którego wydrukowano nowe elementy zderzaków, błotników i przede wszystkim wielkiego skrzydła, które wykorzystuje pierwsze w historii tytanowe wsporniki wydrukowane w 3D. Niestandardowe 10-szprychowe felgi również dodają wizualnego uroku temu jednorazowemu samochodowi, którego moc podbito do ponad 900 KM z 4-litrowego silnika V8 z podwójnym turbodoładowaniem.