Momentami konwencjonalne urządzenia aż proszą się o modyfikacje. Tym razem za zwiększenie doznań podczas korzystania z pada PlayStation 4 i Xbox Ona zabrała się ekipa Invexiion Labs z byłym pracownikiem NASA na czele. Poznajcie MEGA-one, czyli coś, co wygląda na cholernie ciężki dodatek.

Informacja o tym kto stoi za projektem nie jest specjalnie ważna, ale marketing to marketing. Chyba wolicie wydać swoje pieniądze na coś od „byłego pracownika NASA”, niż Jake Middletona, który zdecydował się ruszyć z kampanią na Kickstarterze. W jej ramach zbiera fundusze na realizację MEGA-one, czyli modyfikacji kontrolerów PlayStation 4 i Xbox One, która skupia się na zapewnianiu graczom jeszcze większych doznań. Odnoszę jednak wrażenie, że swoimi rozmiarami umożliwi im również trening przedramion przed ekranem

No, chyba że zapewnienia twórcy co do wykorzystania aluminiom stosowanego w lotnictwie przełożą się na ostateczną wagę modyfikacji. MEGA-one pomimo egzoszkieletu umieszczanego (podobno w prosty sposób) na kontrolerze będzie posiadał również kilka ciekawych elementów. Mowa o silniku zapewniającym 500 razy większe wibracje od tych z kontrolerów oraz urządzenie wibrujące klasy przemysłowej ze sprężeniem zwrotnym. W grę wchodzi również pokrętło regulujące natężenie efektu.

Twórca zapewnia, że MEGA-one wnosi odczucia z gier na jeszcze wyższy poziom. Ma to sens, bo wyposażenie wskazuje na to, że będziemy odczuwać każdy wystrzał z broni, czy drgania podczas jazdy. Jeśli uda się rozwiązać kwestię wagi, to wszyscy fundatorzy, którzy muszą zebrać 7466$ z pewnością będą zachwyceni. Zwłaszcza, że akcja potrwa jeszcze ponad miesiąc. Premierę tej modyfikacji zapowiedziano na luty 2019 roku.

Źródło: Kickstarter

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej