Reklama
aplikuj.pl

Wyjątkowe wydanie Mercedesa AMG G63 z drewnem w roli głównej

AMG G63, Mercedes AMG G63, wyjątkowy AMG G63, przerobiony AMG G63, AMG G63 Yachting

Oto wyjątkowy Mercedes-AMG G63, w którym albo poczujecie się, jak w przytulnym salonie, albo na pokładzie jachtu. Odczucia są więc na wskroś pozytywne.

Wszystkie modele Mercedes-AMG łączą w sobie cechy luksusu i wysokiej wydajności. Jednak wszystko można poprawić, co udowodniła firma Carlex Design, idąc o krok dalej z jeszcze bardziej ekskluzywnymi materiałami w jego kabinie. Oto AMG G63 G-Yachting Limited Edition.

W tym wydaniu G63 cieszy się srebrnym lakierem o efekcie szczotkowanego i 22-calowym felgom. Jednak to, co wewnątrz liczy się najbardziej. Producent postawił bowiem na kompletną przeróbkę kabiny G63, skupiając się na interesującym połączeniu odcieni brązu z szarością oraz bielą.

Czytaj też: Spójrzcie na 62-letniego Volkswagena z silnikiem odrzutowym

W takich projektach szczegóły grają główną rolę i stąd właśnie liczne akcenty na poszczególnych elementach z np. jasnobrązowego drewna. Znacznie ciemniejsze materiały trafiły na podsufitkę, deskę rozdzielczą, podłogę i wykończenia siedzeń, przeplatając się często ze skórą. Chyba że mowa o drugim wariancie – tam to już biel i szarość gra główną rolę.

W obu wersjach AMG G63 G-Yachting Limited Edition posiada drewniane przestrzenie ładunkowe za siedzeniami w drugim rzędzie i wielki emblemat G-Yachting wytłoczony na podsufitce.

Cena za takie cacko? Jeszcze nieznana, ale Mercedes-AMG G63 na 2020 rok kosztuje przynajmniej 156450 dolców, za które klienci otrzymują 4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem, który wytwarza 577 koni mechanicznych i moment obrotowy na poziomie 850 Nm.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News