Reklama
aplikuj.pl

Doskonała sprzedaż ukraińskiego Metro Exodus, a kontynuacja w drodze!

metro exodus

4A Games nie ugina się pod rosyjską agresją i dalej produkuje jedną z najlepszych gier postapokaliptycznych. Informatorzy donoszą o planach twórców na kolejną grę z serii Metro.

Miliony Metro Exodus i więcej w drodze

Metro Exodus to fabularna strzelanka pierwszoosobowa ze studia 4A Games łącząca w sobie takie elementy jak śmiertelnie niebezpieczne walki, skradanie się, eksploracja i horror surwiwalowy w jednym z najbardziej wciągających światów, jakie kiedykolwiek stworzono. Taka kombinacja rozgrywki została pokochana przez milionów graczy na całym świecie i dziś okazuje się, że grę kupiło już sześć milionów graczy.

Ćwierć wieku po tym, jak wojna atomowa zniszczyła Ziemię, kilka tysięcy ocalałych ludzi wciąż trzyma się przy życiu w podziemiach zrujnowanej Moskwy, w tunelach metra. Zmagajcie się z trującymi żywiołami, walczcie ze zmutowanymi potworami i nadprzyrodzonymi, przerażającymi dziwami!

Czytaj też: Blade Runner z depresją. Polskie SlavicPunk Oldtimer zaprezentowane

Jakie plany na przyszłość ma 4A Games? Twórcy nie ukrywają, że „coś” na przyszłość już mają. Informatorzy donoszą jednak „co” dokładnie. Nowa gra ma być kontynuacją Metro Exodus i zaczynać się od snu bohatera, który zakończy się przebudzeniem w bazie gracza. Tytuł podążać ma klasycznymi schematami serii, takimi jak ciche przemieszczanie się, crafting oraz zbieranie zasobów.