WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Mężczyźni pobili się w czasie sporu pt. „iPhone czy Android?”

Tusk czy Kaczyński? Call of Duty czy Battlefield? Pieczywo jasne czy ciemne? Wojny w internecie między zwolennikami nienawidzących siebie obozów na porządku dziennym i bywa, że przenoszą się również do świata realnego. Do niebywałego zdarzenia doszło w Oklahomie, gdzie dwaj współlokatorzy pobili się, używając stłuczonych butelek. Powodem kłótni był spór poświęcony… wyborowi systemu operacyjnego. Android czy iOS?

Jak donosi miejscowa gazeta, jeden z mężczyzn uderzył butelką w głowę drugiego, ten zaś również nie pozostał mu dłużny. Po dotarciu na miejsce policji, obaj uczestnicy bójki zostali przewiezieni do szpitala. Nie wiadomo, czy zostaną im postawione zarzuty.

Ten dość zabawny przykład pokazuje, jak poważne konsekwencje może mieć spór o tak, wydawałoby się, błahą rzecz, jaką jest wyższość jednego urządzenia nad drugim. Uważajcie więc, o czym dyskutujecie z napotkanymi ludźmi, (a nawet bliskimi znajomymi) tym bardziej, jeśli debata jest zakrapiana alkoholem. Może dzięki temu nie zostaniecie bohaterami podobnej historii.

Źródło: Gizmodo