Reklama
aplikuj.pl

Mi Vacuum Cleaner G9 – mistrz sprzątania znów w promocji!

Akcja partnerska

Mi Vacuum Cleaner G9 po premierze szybko zniknął z półek dzięki świetnej promocji. Jednak nie każdemu udało się go zakupić. Jeśli więc czekaliście na mistrza sprzątania domu to ogłaszamy, że ten odkurzacz powraca w nowej promocji.

Najpierw jednak skupmy się na tym, dlaczego warto kupić Mi Vacuum Cleaner G9?

Prosta wymiana baterii

Podczas odkurzania za pomocą G9 można z łatwością wydłużyć czas pracy odkurzacza. Wystarczy tylko wymienić baterię. Dzięki temu nie trzeba będzie się martwić, że podczas sprzątania odkurzacz nam się rozładuje. G9 wyposażono w baterię  7 * 2500mAh, która zapewnia 60 min czasu pracy, to już sporo. A po wymianie baterii odkurzymy z łatwością nawet większe mieszkanie lub dom.

Szczotka w kształcie litery V

Układ i budowa szczotek sprawia, że włosy nie będą się w nią wplątywać, co często ma miejsce przy zwykłych odkurzaczach. A to, co osadzi się na szczotce z łatwością usuniemy za pomocą grzebienia szczotkowego.

Duże rolki – mniej wysiłku

Główną szczotkę wyposażono w duże rolki, więc z łatwością można za pomocą G9 odkurzać dywany, bo opór stawiany podłożu jest mniejszy. Dodatkowo zarówno silnik, baterie jak i pojemnik na kurz umieszczono w drążku, dzięki czemu jest on łatwiejszy w obsłudze i nie trzeba zbytnio się z nim męczyć.

Pięciopoziomowa filtracja, silne zasysanie i pochłanianie pyłu

Mi Vacuum Cleaner G9 podczas sprzątania dba także o nasze drogi oddechowe skutecznie oddzielając pył od powietrza dzięki wielopoziomowej filtracji. Silnik podczas pracy generuje ruch powietrza i siłę obrotową, co pozwala na skuteczne oddzielenie pyłu i zassanie go do pojemnika na kurz. Zwykłe filtry na to nie pozwalają, więc podczas odkurzania zwykle następuje wtórne zanieczyszczenie powietrza. Inaczej jest w przypadku G9, bo zastosowana w nim technologia może pochłonąć pył nawet w 99,97%.

Czyszczenie pojemnika na kurz za pomocą jednego przycisku

Pojemnik na kurz ma 06L, a jego odłączenie do wyczyszczenia jest bardzo proste. W innych odkurzaczach często nie można go wymontować, więc jego czyszczenie bywa uciążliwe i niesie za sobą ryzyko wybrudzenia odkurzonej powierzchni, rąk czy nawet twarzy. W G9 odłączymy go za pomocą jednego przycisku i w łatwy sposób wyczyścimy.

W co jeszcze wyposażono Mi Vacuum Cleaner G9?

Odkurzacz wyposażono w  szybki silnik bezszczotkowy o prędkości 100 000 obr./min zapewniający dużą moc ssania 1200AW, która może łatwo zebrać roztocza. Trzy tryby pracy pozwolą na dostosowanie funkcji do własnych potrzeb. G9 wyposażono także w stojak do ładowania ściennego. Elementy filtracyjne zaś można umyć wodą, co zapobiegnie wtórnemu zanieczyszczeniu powietrza.

A teraz przedstawiamy przygotowaną promocję:

  • Mi Vacuum Cleaner G9 można zakupić pod tym linkiem.
  • Od 6 do 9 kwietnia kupimy go w cenie 191,99$, po zakończeniu promocji standardowa cena wynosi 209,99$
  • Jeśli zaś skorzystamy z kuponu dostaniemy jeszcze 5$ i 8$ (0406G9) rabatu, więc G dostępny będzie za 178,99$

Ale to jeszcze nie wszystko:

  • Kupując Xiaomi G9 w gratisie otrzymamy szczoteczkę elektryczną Oclean zupełnie za darmo.
  • Spośród kupujących zostaną rozlosowane darmowe zamówienia, z których skorzysta 10 osób.
  • Do 50 pierwszych zamówień zostanie za darmo dodany DDPAI mini3 
  • Zaś dla losowo wybranych 50 zamówień zostanie za darmo dołączony  DDPAI N3

Materiał powstał we współpracy z firmą MC Mart.