WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Michael C. Hall powróci do roli Dextera w nowym sezonie

Dexter, ulubiony seryjny morderca Ameryki, powraca. Showtime zamówił 10-odcinkowy limitowany serial, w którym do głównej roli powróci Michael C. Hall.

Jeszcze jeden sezon Dextera

Showtime zamówił jeszcze jeden sezon serialu Dexter, który był emitowany w latach 2006-2013. W USA nadawany był na antenie stacji Showtime, zaś w Polsce na TVNie. Produkcja zebrała wierne grono fanów, którzy pozostali przy serii nawet, gdy poziom zaczął drastycznie spadać. Wiele osób twierdzi, że im dalej tym scenariusz był gorszy, a pomysłów zwyczajnie zaczęło brakować. Więc czy kolejne 10 odcinków będzie mogło pochwalić się dobrą fabułą?

Clyde Phillips, showrunner nowego sezonu, odpowiadał również za pierwsze cztery starego serialu, co wróży bardzo dobrze. Bo to właśnie sezony 1-4 uznawane są za najlepsze. Do roli Dextera powróci oczywiście Michael C. Hall.

Wstępnie premierę zaplanowano na jesień 2021 roku. Na razie nikt nie wspomina o innych gwiazdach serialu, które powrócą do swoich ról. Można się jednak spodziewać, że takie postacie jak siostra Dextera Deborah Morgan, grana przez Jennifer Carpenter, raczej się nie pojawi, chyba że w retrospekcjach. Możliwe jednak, że powróci syn Dextera, który od 2013 roku z pewnością dorósł.

Fani mają nadzieję, że w końcu Dexter otrzyma tak satysfakcjonujący koniec na jaki ten bohater zasługuje.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News